O projektu

Rodinné domy Kanice je našim novým developerským projektem. který se nachází v krásné přírodě Moravského krasu na severovýchodě od Brna. Nabízíme možnost výstavby dvojdomků na klíč.  Zároveň nabízíme i prodej samostatných pozemků s kompletní infrastrukturou, jejichž výměra je od 465 m2 do 703 m2.  

Domy mají dvě podlaží, dispozici 4+kk a 5+kk a sedlovou střechu. Navíc jsou dispozičně velmi důmyslně navrženy. V prvním podlaží je umístěn obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti 31 m2. Obývací pokoj je situován na jihozápadní stranu, je prosvětlen francouzskými okny, kterými vyjdete na terasu. V prvním podlaží je dále pěkná pracovna o velikosti 9,5m2,  koupelna se sprchovým koutem a WC a úložný prostor pod schody. V druhém podlaží jsou umístěny 2 pokoje a téměř 15m2-velká ložnice. V patře je prostorná koupelna s oknem, vanou i sprchovým koutem a WC. Domy jsou umístěny na pozemku od 498 m2 do 647 m2 a celková užitná plocha je 108 m2. V našem území je vybudována kompletní infrastruktura včetně příjezdové komunikace. 

Nabízíme dva typy vystavěných domů:

  • Konstrukční systém dřevostaveb tzv. sendvičový systém, tvořený kombinací dřevěného skeletu vyplněného tepelnou izolací, dřevěným roštem a sádrokartonovými deskami. Tato stěna je pak zateplena tepelně izolačními deskami z fasádního polystyrénu a opatřena fasádní omítkou.   
  • Prefabrikované dílce ECOBETON s výztuží z oceli, zatepleny z fasádního polystyrenu. Díky řešení vnějšího opláštění jsou tyto domy nízkoenergetické a ušetříte tak za provoz. Dřevěný krov hambálkové soustavy.  

Více informací o struktuře domů najdete ve standardech.  

Chcete bydlet co nejdřív? Obrovskou výhodou našeho projektu je rychlost výstavby jak u domů typu dřevostavby, tak i u montovaných domů. Dále chytré dispoziční řešení. Již nemusíte čekat a organizovat výstavbu. Stejně tak Vám odpadá účet za architekta, který Vám navrhne dům s praktickým a ověřeným dispoziční řešení.
 

1. Rodinný dům na klíč

Možnost pořízení kompletně dokončeného rodinného domu, včetně podlah, obkladů a zařizovacích předmětů v koupelnách. Samozřejmostí je výběr z několika dezénů, dle Vašeho vkusu.
 

2. Rodinný dům k dokončení

V případě, že si přejete vybavit dům dle Vašich náročnějších požadavků, bude pro Vás nejlepší volbou koupě domu ve fázi dokončeného domu bez finálních krytin, dveří a zařizovacích předmětů. Cena našich standardů Vám bude samozřejmě odečtena.

Neváhejte nás navštívit a podívat se na vzorový dům.
Těšíme se na Vás.
 

Lokalita a Obec Kanice

Obec Kanice se nachází 10 km severovýchodně od Brna v mírném údolí mezi zalesněnými kopci v nadmořské výšce okolo 320 m.n.m. Obec je napojená Integrovaný dopravní systém JmK a je zde zavedená autobusová linka 210. Kanice jsou oblíbenou lokalitou pro rodinné bydlení. Jen během posledních 10 let zde vyrostla řada nových domků.

Projekt RODINNÉ DOMY KANICE je atraktivní také díky lokalitě, ve které se nachází. Člověk se nachází v dosahu města Brna a vlastním autem je v centru do 20 minut. Zároveň je v krásné přírodě jižního cípu CHKO Moravského krasu. Výstavba je umístěna ve východní části obce na jižním svahu v oblasti zvané „Křtinsko“. Obec Kanice je oblíbenou lokalitou pro rodinné bydlení

 

Občanská vybavenost

Autobusová zastávka: linka 210 směr Bílovice nad Svitavou Kanice
Obecní úřad Kanice 76, 664 01 Kanice
Potraviny: MINIMARKET PiPi Kanice 166
Rodinné domy Kanice Kanice, Brno - venkov
Lékař: Zdravotní středisko
Praktický lékař: MUDr. Pavel Klíma, tel. 545 228 447
Zubní lékař: MUDr. Jitka Skoupá, tel. 545 227 778
Kanice 44
Základní a mateřská škola Kanice
www.zskanice.cz
Kanice 135
Fotbalové hřiště Kanice 135