O projektu

Rodinné domy Kanice je našim novým developerským projektem. který se nachází v krásné přírodě Moravského krasu na severovýchodě od Brna. Nabízíme možnost výstavby dvojdomků na klíč.  Zároveň nabízíme i prodej samostatných pozemků s kompletní infrastrukturou, jejichž výměra je od 465 m2 do 703 m2.  

1. Rodinný dům 4+kk

Nechcete bydlet v bytě, ale chtěli byste do vlastního domečku? Tento dům je ideální právě pro vás. V patře jsou tři pokoje a koupelna s vanou. V přízemí pak obývací pokoj s kuchyní, komora a také koupelna se sprchovým koutem. Dům je kompletně dokončen včetně podlah, obkladů a zařizovacích předmětů v koupelnách. Celková výměra je 96 m2, na pozemku až 640 m2. 
 

Snapseed2-(2).jpg

2. Rodinný dům 5+kk

Jsou pro vás 3 pokoje/ložnice málo? Tento dům o výměře 108 m2 nabízí v přízemí navíc ještě jeden pokoj. Opět jsou zde dvě koupelny, v přízemí je sprchový kout a v patře vana. Dům je kompletně vybaven včetně podlah, obkladů a zařizovacích předmětů v koupelnách. Domy tohoto typu jsou na pozemcích okolo 500 m2. 


 

03.jpg

3. Vybavený dům 

Je pro vás připraven již kompletně vybavený dům včetně nové kuchyňské linky. Nastěhovat se tedy můžete opravdu ihned. Interiér byl navržen architektkami ze společnosti PRADI Ateliér a musíme přiznat, že se jim opravdu povedl. Přijďte se podívat!

_DSC7201.jpg

Lokalita a Obec Kanice

Obec Kanice se nachází 10 km severovýchodně od Brna v mírném údolí mezi zalesněnými kopci v nadmořské výšce okolo 320 m.n.m. Obec je napojená Integrovaný dopravní systém JmK a je zde zavedená autobusová linka 210. Kanice jsou oblíbenou lokalitou pro rodinné bydlení. Jen během posledních 10 let zde vyrostla řada nových domků.

Projekt RODINNÉ DOMY KANICE je atraktivní také díky lokalitě, ve které se nachází. Člověk se nachází v dosahu města Brna a vlastním autem je v centru do 20 minut. Zároveň je v krásné přírodě jižního cípu CHKO Moravského krasu. Výstavba je umístěna ve východní části obce na jižním svahu v oblasti zvané „Křtinsko“. Obec Kanice je oblíbenou lokalitou pro rodinné bydlení

 

Občanská vybavenost

Autobusová zastávka: linka 210 směr Bílovice nad Svitavou Kanice
Obecní úřad Kanice 76, 664 01 Kanice
Potraviny: MINIMARKET PiPi Kanice 166
Rodinné domy Kanice Kanice, Brno - venkov
Lékař: Zdravotní středisko
Praktický lékař: MUDr. Pavel Klíma, tel. 545 228 447
Zubní lékař: MUDr. Jitka Skoupá, tel. 545 227 778
Kanice 44
Základní a mateřská škola Kanice
www.zskanice.cz
Kanice 135
Fotbalové hřiště Kanice 135